Overzicht leveranciers op 4Green

ID-afzender in Green Leaf artikelbericht, kopregel, veld A2.

ID-afzender in Green Leaf artikelbericht

Leveranciers kunnen ook een algemeen artikelbericht met standaard inkoopprijscondities aanleveren die niet bedoeld is voor een specifieke retailer. Je kunt dit doen door in het Green Leaf artikelbericht de ID-ontvanger 4Green zelf hanteren. De unieke ID-ontvanger van 4Green is: 10309.

Dit artikelbericht zorgt dat het 4Green dataplatform gevuld kan worden met het volledige assortiment van een leverancier. Retailers worden hierdoor in staat gesteld om snel ontbrekende artikelen toe te voegen aan hun kernassortiment of voor de webshop te kiezen voor een ruimer assortiment.

Aangesloten leveranciersorganisaties op 4Green en de ID-afzender als unieke identificatie
Organisatienaam Plaats ID-afzender
Aquadistri B.V. Klundert 8715897
Baltus Bloembollen Vaassen 10304
De Beeldengieterij Bergen op Zoom 8716175
Beeztees / Van Riel Distripet B.V. Waalwijk 8712695
Besie Products Veldhoven 871896969
Blyco Textile Group B.V. Enschede 8717266
Bolsius Nederland B.V. Schijndel 8711711
Capi Europe B.V. Tilburg 8716443
CJ WildBird Foods Ltd. Venray 8714335
Clayre & Eef B.V. Haelen 10214
Coen Bakker Deco B.V. Waarland 8713619
Decostar B.V. Apeldoorn 8718317
Dijk Natural Collections Coevorden 8716525
Duni Benelux B.V. Breda 292019
ECOstyle B.V. Oosterwolde 111731
Edelman B.V. Reeuwijk 8711473
Edialux Nederland B.V. Barneveld 8711957
EGLO Verlichting Nederland B.V. Oosterhout 10374
Elho International B.V. Tilburg 8711904
Emerald Eternal Green B.V. Eindhoven 8714344
Esschert Design B.V. Enschede 100839
Euromac B.V. Genemuiden 8713415
Factory4Home B.V. Huissen 18822
Ferplast Benelux B.V. Nuenen 8010690
Fire-Up International B.V. Oisterwijk 8711412
Floran B.V. Montfoort 8717336
Florex B.V.   101999
Gebr. De Boon Gorinchem 8712901
Gebro Sales B.V. Wormerveer 8714426
Gevavi Schoeisel B.V. Zwolle 8712377
Siervissengroothandel Gommers B.V Duiven 871850390
Hamat B.V. Genemuiden 8712088
Hartman B.V. Enschede 8711268
HG International B.V. Almere 8711577
Husqvarna Nederland B.V. Almere 8711472
Imhof & Stevens B.V. Diepenheim 8719048
Jaap Koopman Diervoeding B.V. Schoonebeek 8712803
Koopman International B.V. Amsterdam 8719202
Kaemingk B.V. Aalten 10017
Karcher B.V. Made 10074
Kebo - De Heuning B.V. Ochten 8711674
Kettler Benelux B.V. Deurne 8712423010642
Lemax-Europe B.V. Roelofarendsveen 10226
Lemetex Import/Export B.V. (Unique-Living) Zaltbommel 8714503
Lesli Living B.V. Lichtenvoorde 8714365
Lightmakers B.V. Noordwijk 8717807
Madison B.V. Almelo 8713229
MAP Publishing Heteren 8716219
Maro Trading Co. B.V. Raamsdonksveer 8717026
Mega Ceramics Waalwijk 8714075
Mepal B.V. Lochem 8711269
Mongo Leisure Wear B.V. Lochem 8718118
Mullrose B.V. Buren 871842132
MTD Products Netherlands B.V. Rosmalen 4009269
Nesling B.V. Bleiswijk 871767746
Nnice International B.V. Oudewater 8713968
Noviplast Klundert 8713195
Outside Living Industries Alkmaar 8711465
Dierengroothandel Overbeek Reeuwijk 10251
Packara B.V. Susteren 8718547
Paper Art B.V. Halsteren 8713237
Patton B.V. Zaltbommel 8712024
Peacock Garden Supports B.V. Oirschot 2087566
Perfetti Van Melle Breda 8710800
Platinum B.V. Breda 871759177
Plenty Gifts Voorschoten 97815
Pokon Naturado B.V. Veenendaal 8711969
PTMD Collection Oud Gastel 10234
Quality Pet Logistics B.V. Arnhem 10314
Raben Houtbewerking V.O.F. Duiven 8716031
Rebo Publishers B.V. Noordwijkerhout 10215
Riethandel Jos van Rees & Zn B.V.   102179
Robivo Trading B.V. Stamproy 10300
Royal Canin Nederland B.V. Veghel 10060
SHI B.V. Asten 8711332
Silk-ka B.V. Hengelo 8715564
Andreas STIHL N.V. Breda 886661
Sun-Arts B.V. Heerhugowaard 871777482
Talen Tools Staphorst 8712448
Tenbos B.V. (Riverdale) Nootdorp 8717318
Ter Steege B.V. Rijssen 8711355
Ter Halle B.V. Nijverdal 114688
Touché Cards B.V. Alblasserdam 10278
Tuinplus B.V. Luinjeberd 8711117
Van Baal Textiles Breda 8717237
Van der Leeden Mandwerk Ameide 100549
Van Manen Veenendaal B.V. Veenendaal 8713219
Veenbaas Drachten 8712697
Velda B.V. Enschede 8711921
Verhagen Group B.V. Zaltbommel 8716516
Vertak Europe Tienen (België) 10544
Vitakraft Nederland B.V. Eerbeek 8711296
Weber-Stephen Holland B.V. Sint Nicolaasga 8717371
Woodvision B.V.   8717209
Zebra Trends B.V. Apeldoorn 10307

Terug naar data-aanlevering

Terug naar data ontvangen

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van al het laatste nieuws omtrent 4Green!